NA HLADINĚ
28, Září 2022

srdce + adrenalin = 17/11 Beseda

srdce + adrenalin = 17/11 Beseda

👉 www.labemusic.com 👈

26, Září 2022

Kluci ahoj,

Kluci ahoj,

dobrej nápad jsme měli, že si uděláme v neděli kapelní webcall - první hromadný setkání! Byl dobrej, né že ne. Někteří to zažívali poprvé, něktří nejspíš naposled. Nevadí. Musim přiznat, že jsem se na Vás dost těšil, ale přece jen jsem od toho asi čekal malinko víc než tmu a zpětnou vazbu, ale i tak jsem Vás moc rád viděl a věřím, že Vy mě taky. Tak zase příště. Zkusím to z budky.

Váš Adam

23, Září 2022

Trochu jsme to zpřehlednili v obchodě a uvolnili místo pro merchandise, kterým doprovodíme naší desku, a který bude k

Trochu jsme to zpřehlednili v obchodě a uvolnili místo pro merchandise, kterým doprovodíme naší desku, a který bude k mání zhruba za 14 dní - tedy dříve než na koncertě LABe - KŘEST DEBUTOVÉHO ALBA. Mrkněte a jen nenápadně naznačujeme, že bílý vinyl, ačkoliv ještě není fyzicky na světě, tak z něj každým dnem pomalu mizí. To nám dělá velkou radost 👀

Krásný víkend

#LABe78

SHOP: https://labeshop.bigcartel.com/

20, Září 2022

PRE-ORDER LP

PRE-ORDER LP
https://bit.ly/3QVYc8D

KŘEST EVENT
https://bit.ly/3AvUPAl

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
https://bit.ly/3c6cN2W

📷 Michal Havlíček

19, Září 2022

Hlášení z přístavu

Hlášení z přístavu

Je hotovo. Rok a něco práce za náma. Nevim, jestli tomu říkat práce. Nevim jak to nazývat a je to jedno. Prošli jsme si za tu dobu s Tomášem takový malý manželství. Každopádně máme radost ... FAKT VELKOU radost z toho, co za náma zůstalo. Ještě nás čeká završení 17. 11. křtem v Malostranské besedě, ale vězte, že TAKHLE VYPADÁ LP LABe. Oficiálně vychází 11. 11. Můžete využít předprodej v e-shopu. Je tam hned několik variant. Jen si vybrat. Pomůžete tím i nám, ale to vše se tam dočtete. Samozřejmě se tam dostanete pohodlně i z webu LABe. Pomalu mi to všechno dochází, cejtím lehkou hrdost a mnohem větší směs neurčitých pocitů. Děkuju Vám všem za podporu.

Adam
#LABe78

LP:
100ks limitovaná edice (bílý vinyl, číslovaná sada)
200ks standard (černý vinyl)

ESHOP: https://bit.ly/3QVYc8D
KŘEST: https://bit.ly/3AvUPAl

15, Září 2022

Grande finale.

Grande finale. Nemám slova... mám živý kvarteto na desce. Složil jsem party, nenapsal do not, zpíval jim v režii a připadal si jak největší magor... ale tito pánové. Nejlepší závěr nahrávání 🖤.

Děkuji Corvus Quartet 🎻

A.

10, Září 2022

Závírá oči, když blíž smím .

Závírá oči, když blíž smím ... MÍNA zůstala sama.

Poslední - včera natočená píseň na desce. Je jiná. Děti by neměly zůstat sami. Je věnováva všem, které neměly to štěstí a já jsem rád, že bude na LP. Už nebude sama.

Mějte fajn víkend 🖤

A.

Proměňte váš Facebooku profil na webovou stránku a to hned.

Zkuste nyní 14 dní ZDARMA

Kreditní karta není potřeba, odhlaste se kdykoliv. pagevamp.com